Wydarzenia

Kids Fashion Wrocław Fashion Meeting 2014

By  | 

W ostatnim czasie rynek niezależnej mody dziecięcej podbija serca wielu rodziców, a moda tworzona przez projektantów cieszy się coraz większą popularnością.

Aby zapoznać się z ofertą polskich twórców odzieży i akcesoriów wfm-vol4-ddziecięcych nie trzeba daleko szukać. Wystarczy udać się na czwartą edycję targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting, która odbędzie się w dniach 7-8 czerwca w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław. Będzie można nie tylko kupić unikalne wzory, ale również obejrzeć pokaz mody dziecięcej. Wśród wystawców pojawią się też twórcy zabawek handmade i akcesoriów dla małych dzieci.

„Strefa KIDS FASHION” podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting to nowość, odpowiedź na pojawiające się nowe trendy i coraz bogatszą, tworzoną przez polskich projektantów ofertę.

Polscy designerzy odchodzą od typowego dziecięcego stylu różowych falbanek i jaskrawych ozdób na rzecz uniwersalizmu i wygody, a także kolorów bardziej stonowanych lub tylko kolorowych detali. Nie oznacza to, że nowy trend jest poważny albo nudny, wręcz przeciwnie. Wzory tworzone z pasją przez autorki, którymi są niejednokrotnie młode mamy mają w sobie wiele oryginalności.

Na uwagę zasługuje także dobór tkanin, miłych w dotyku, ekologicznych i nie drażniących skóry maluchów, to argument powodujący, że autorskie dziecięce ubrania, akcesoria i zabawki zaspakajają oczekiwania dzieci i ich rodziców. Trzeba przyznać, że10374974_615992445163088_4436946902959675220_n również ceny polskich twórców na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, stały się bardzo przystępne.

Wrocław Fashion Meeting to największe dolnośląskie targi mody, skupiające około 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej.

Targi czynne będą w sobotę (7 czerwca) i niedzielę (8 czerwca) od godz. 11:00 do 20:00. W niedzielę o godzinie 13:00 rozpocznie się pokaz mody dziecięcej. Warto odwiedzić WFM w rodzinnym gronie i zrobić unikalne zakupy po okazyjnych cenach od projektantów z całej Polski.

Na uczestników Wrocław Fashion Meeting czekać będzie wiele atrakcji. Pierwsze 1.500 osób (750 osób w sobotę i 750 osób w niedzielę), które przyjdą na Wrocław Fashion Meeting i kupią bilet (dotyczy również biletów zakupionych w przedsprzedaży), otrzyma upominek – żel pod prysznic ufundowany przez Orignal Source – Sponsora wydarzenia. Ponadto do zdobycia są również inne 1797584_616002211828778_223007107289444717_natrakcyjne nagrody w konkursie dla wszystkich uczestników, między innymi zaproszenia przekazane przez Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wyspę Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej oraz zestawy kosmetyczne ufundowane przez wystawców „Strefy Piękna” i projektantów. Podczas Wrocław Fashion Meeting będzie można zobaczyć najnowszą, również rodzinną ofertę samochodów VOLVO, które zaprezentuje Sponsor Wrocław Fashion Meeting – INTER-CAR z Bielan Wrocławskich. Ponadto zwycięzca konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław” spędzi weekend za kierownicą zatankowanego do pełna stylowego VOLVO.

Wstęp dla dzieci do lat 10. jest bezpłatny. W dniach imprezy bezpłatny będzie również parking na terenie stadionu.

Zapraszamy. Wrocław Fashion Meeting, 7-8 czerwca 2014 (godz. 11:00-20:00), Stadion Wrocław (Al. Śląska 1).

Więcej informacji:

www.fashionmeeting.pl, www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

info i foto: materiały prasowe