Wydarzenia

Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda

By  | 

Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, to targi mody autorskiej i designu, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów, poznać najnowsze trendy w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej.

To również doskonała okazja do nabycia niebanalnych przedmiotów użytkowych, mebli i dodatków do domu od rodzimych twórców.

Stylowe zakupy są unikalną okazją do osobistego kontaktu z projektantami i poznania ich modowej filozofii.

Hasło „nowa polska moda” jest nieprzypadkowe, gdyż koncepcja targów skupia się na modzie o unikalnym charakterze, która wymyka się prostym podziałom i obowiązującym trendom, idzie własną, autorską drogą wyznaczaną przez wizjonerów, w myśl nowych stylistyk, związków ze sztuką i designem.

Jedenasta edycja targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, ponownie odbędzie się w klimatycznych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44, w dniach 13-14 czerwca w godz. 11:00-19:00.

WSTĘP WOLNY

Miejsce jest doskonale znane miłośnikom sztuki i wzornictwa z organizowanych tam targów oraz wystaw. Jego artystyczny klimat i loftowa architektura świetnie oddają charakter wydarzenia, skupionego na prezentacji unikatowych przykładów polskiej mody i designu.

info. i foto.: materiały prasowe