Editorial

Alexander Wang, Jil Sander oraz Dsquared2 pokazują pierwsze zdjęcia z kampanii wizerunkowych SS 2014

By  | 

Domy mody po niezwykle udanych Tygodniach Mody coraz śmielej wpuszczają do siecie zdjęcia promujące najnowsze kampanie SS 2014. Tym razem mamy dla Was fotogarfie od Alexa Wanga, Jila Sandersa oraz Dsquared2!

Łazienkowa sesja to znak rozpoznawczy najnowszej kampanii Alexa Wanga, w której wystąpiła Anna Ewers oraz stopy Zuzu Tadeushuk. Za obiektywem aparatu stanął Steven Klein, który uwiecznił na kliszy aparatu białe stylizacje modelek przygotowane przez Karla Templera.

Coraz popularniejsza Edie Cambell w towarzystwie Bena Watersa zagościła w kampanii wizerunkowej domu mody Jil Sanders. Nad stylizacjami modelki czuwał Joe McKenna, który postawił na wyrazistą marynarkę połączoną ze spodenkami przed kolano oraz srebrną torebkę. Za stylizację Brytyjczyka odpowiadał znany David Sims.

Rewelacyjni jak zawsze Mert&Marcus przygotowali kampanię wizerunkową pełną zmysłowości i seksapilu, czyli na swych fotografiach ukazali to co Dsquared2 ceni sobie najbardziej. Dzięki zdjęciom zanurzycie się w otchłań dżungli i ujrzycie boginię, w którą wcieliła się Luma Grothe oraz jej sługusa Marlon`a Teixeria.